Чесно – це громадський рух твоєї країни

kisspng-united-states-community-service-community-engageme-south-bronx-community-charter-high-school-5b1ef51b642d12.6585001515287554834103

Кожен освічений і свідомий громадянин перед вибором президента замислюється над важливим питанням, як віддати свій голос, саме тій людині, яка достойно зможе зайняти місце президента. Більшість слів, які ми чуємо з екранів телевізору, та читаємо на Інтернет ресурсах, це омана, завдяки якій влада маніпулює народом.

Найбільше пригнічують «куплені» ЗМІ, які замість достовірної і важливої інформації проводять нав’язливу агітацію. Нові лідери, від яких ніхто не знає, чого можна очікувати, та чорний піар, який тяжкою хмарою навис над виборцями. Все це тільки заплутує людину при виборі кандидата.

Прийшла черга змінити все на краще! На сьогодні існує спілка ЧЕСНО – це громадянський рух, мета якого, не проводити масову агітацію українців, а відкрити очі на кожного з кандидатів. Офіційний сайт www.chesno.org щодня публікує інформацію, стосовно політичних сил, які знаходяться на виборчій арені.

Активісти ЧЕСНО не дадуть властям можливості засипати піску в очі людей. Лекції та семінари, що проводяться для всіх громадян України, мають за мету зробити вибір лідера максимально прозорим і демократичним. Настав час відкрити країну для її жителів. Тільки спільними зусиллями можна вивести Батьківщину на новий бажаний рівень.

Чесно – це сучасна спілка та інформаційний портал, який не залежить ні від якого представника керуючих органів. Незалежні експерти працюють лише для того, щоб зібрати якомога більше правдивих фактів з життя виборців.

Так, деякі лідери в якійсь мірі співпрацюють з волонтерами, але усі твердження, що надають бажаючі, ретельно перевіряється і порівнюється з дійсністю. Усі обіцянки, які були гарно піднесені, але не виконані, усі законопорушення та відхилення від норм, це все об’єктивно донесено до відома народу.

Перш ніж вибрати майбутнього лідера, потрібно знати про нього все, адже на сьогодні ми ситі по горло оманою та зневагою. Країні потрібна людина, яка підніме якість життя кожного з нас і країни в цілому. Саме тому, необхідно звернути увагу на того, чиї думки і плани збігаються з вашими власними.

Поміркуйте, що б ви зробили, як би стали президентом? Які б ввели закони для поліпшення ситуації? Після такого аналізу, вам буде легше прийняти рішення, за кого голосувати. Обов’язково не забувайте відвідувати сайт www.chesno.org, і слідкувати за життям та «звершеннями» свого фаворита, щоб потім не жалкувати про неправильно зроблений вибір. Ми можемо змінити життя на краще!

Джерело: chesno.org

11.10.2018