Елітна кухня чи кухня економ-класу: яка різниця?

3635636536

Кухонні меблі повинні гармонічно поєднуватись з інтер’єром і відрізнятися функціональністю, красою та місткістю. До того ж вони мають бути виготовленні з якісних матеріалів, щоб довго і надійно слугувати своїм господарям. Однак такі меблі коштують дуже дорого, тому не кожна людина може їх придбати і тут перед кожним постає питання, чи варто переплачувати кошти за елітні меблі, або краще купити меблі дешевші і вони зможуть також довго слугувати і гарно виглядати?

Чим відрізняються кухні?

Щоб відповісти на це питання, треба розібратися, чим же відрізняються дорогі кухні від дешевих. Для початку слід зрозуміти, з яких складових складається ціна того чи іншого кухонного гарнітуру. По-перше, на ціну впливає матеріал, з якого гарнітур виготовлений – в дорогих кухнях це натуральна деревина, в дешевих – МДФ, ДСП, пластик ті інші недорогі матеріли.

Саме матеріал, з якого виготовлений кухонний гарнітур, найбільш впливає на ціну. Проте натуральна деревина хоча і є найдорожчим матеріалом, однак ї якісні характеристики з легкістю повторюють сучасні вироби із МДФ і інших більш дешевих матеріалів, адже сучасні технології дозволяють обробляти і захищати матеріли, надаючи їм надійності і збільшуючи термін експлуатації.

Тому сучасні кухонні гарнітури з МДФ не поступаються по якісних характеристиках кухням з деревини, а отже, для чого платити більше?

Якщо ви хочете купити дешеву кухню, ви можете зробити це на сайті mebli-lviv.com.ua, де наприклад, кухня Аліна від Сокме коштує дешевше, ніж в будь-якому іншому місці. Проте ця кухня вміщує в собі елегантність, функціональність и практичність. Така кухня стане прикрасою будь-якого кухонного приміщення, і прослужить багато років своїм власникам.

Чим ще відрізняються дорогі кухні від дешевих? Мабуть розмірами – виробники, які виготовляють кухні на замовлення за доступною ціною, переважно роблять вироби для невеликих кухонних приміщень, тоді як елітні меблі майже завжди займають велику площу. Проте в сучасних квартирах для кухонного приміщення відведено небагато місця, тому елітні меблі для таких квартир не підходять, проте серед недорогих кухонь завжди можна знайти варіант, який задовольнить покупця своєю ціною, конструкцією і зовнішнім виглядом.

Функціональність і надійність дорогих і дешевих кухонь відмінностей не має, адже сучасні технології позволяють виробникам виготовляти недорогі, але якісні меблі, які нічим не поступаються елітним. Отже різниця між такими кухонними гарнітурами незначна, в той час як ціна дуже різниться. Тож варто перед покупкою задуматися, чи потрібно переплачувати багато грошей, якщо можна купити меблі з тими же самими якісними характеристиками значно дешевше.


Пылесос как открутить гайку. Ремонт двигателя пылесоса (как разобрать двигатель) приспособления

28.07.2016