Оперативні та актуальні новини на одному сайті

maxresdefault

Електронні видання давно зайняли міцні позиції та стали невід’ємною частиною інтернет – мережі. Сьогодні більше не треба з самого ранку купувати газети в яких висвітлюються місцеві новини, достатньо з власного гаджету зайти на сторінку «Столичного регіону», щоб дізнатися про всі останні та майбутні визначні події Києва та його регіонів, які безпосередньо впливають на життя місцевих громад та кожного громадянина окремо.

Жителі Обухівського, Васильківського, Броварського, Бориспільського та інших районів Києва зможуть знайти на нашому порталі важливі новини про своє рідне місто, події які в ньому відбуваються, які спортивні та культурно – мистецькі заходи проводяться, та які нагальні питання вирішує влада на місцях.

Наш сайт був започаткований для жителів та гостей столиці, а також для мешканців області. Основною метою його створення є відчуття жителів столичного регіону, що вони єдина громада, яка піклується про краще життя.

Увазі читачів ми щоденно пропонуємо найсвіжіші новини Київщини, які розміщені в різних категоріях, що дозволяє їх систематизувати. Тут кожен знайде оперативну інформацію про:

· діяльність місцевих органів влади, які надають вплив на життя людей;

· події, які сталися в кожному районі Київщини;

· останні економічні новини;

· ситуацію, яка склалася на сьогоднішні в господарстві столичного регіону;

· анонси культурних заходів та спортивних подій;

· відомості щодо реалізації медичної реформи в столиці та Київському регіоні;

· потенціал внутрішнього туризму, та привабливість столиці та регіонів для закордонних туристів;

· стан сільського господарства, промисловості та інших галузей.

Для жителів столичних регіонів важливою є інформація про відкриття в їхньому населеному пункті спортивного комплексу, нової школи або дитячого садка, про інвестиційні проекти, які дозволять створити нові робочі місця, про стан доріг та прийняті місцевими радами рішення щодо покращення життя місцевих жителів.

Завдяки повноцінному освітленню культурних подій в столиці, кияни та іноземні гості можуть досить легко спланувати своє дозвілля, обравши найцікавіший захід, та ознайомившись на нашому сайті з умовами його проведення.

Журналіста нашого порталу не тільки оперативно реагують на важливі події, які відбуваються в Київському регіоні, ще вони ретельно перевіряють інформацію, щоб уникнути її неправдивості.

Джерело: stolychno.news

29.09.2018